Login/e-mail:
Hasło:
Załóż konto
Nie pamiętam hasła
GCSoft.pl - AllePomocnik


Twoje zdjęcia do Twoich aukcji

Całość polega na hostingu (czyli hostowaniu) plików graficznych na naszym serwerze. Dla tych, którzy nie wiedzą, co to znaczy, już wyjaśniamy. Za każdym razem, gdy tworzysz własny szablon albo przekształcasz już istniejący, gdy dodajesz własne zdjęcia, by za chwilę pokazać je w aukcji, musiałbyś się zastanawiać, skąd wziąć właściwe zdjęcia albo co zrobić z już użytymi, by ich nie stracić.

My proponujemy Ci doskonałe rozwiązanie tego problemu. Wszystko, co sam planujesz dodać do aukcji, każdą grafikę , dzięki naszemu programowi możesz trzymać na naszym serwerze zupełnie za darmo . To oznacza, że wystarczy być podłączonym do Internetu, aby móc skorzystać z Twoich zdjęć czy opisów. Nie bój się: tylko Ty będziesz znał hasło do Twojego konta, w którym zawarte będą Twoje pliki. Nikt bez Twojej zgody ich nie wykorzysta – nawet ich nie zobaczy!

Na Twoim koncie hostingowym wyświetlana jest pełna lista zdjęć, jakie dodałeś (i jakie możesz w dowolnej chwili użyć w szablonie aukcji Allegro). Ty wybierasz zdjęcie, a nasz program sam je wstawi we wskazane miejsce . Już za chwilę zobaczysz Twój własny szablon z wybranym przez Ciebie zdjęciem.

Nie uwierzysz, jak to przyjazne rozwiązanie ułatwi Ci pracę z nowymi projektami. Nikt inny nie oferuje Ci tworzenie własnego archiwum fotografii do wykorzystania w szablonach.

Regulamin hostingu zdjęć Allegro na naszych serwerach

Lista zdjęć - podmienianie i wysyłanie zdjęć na serwer (hosting)