Login/e-mail:
Hasło:
Załóż konto
Nie pamiętam hasła
GCSoft.pl - AllePomocnik


Gotowy szablon równa się doskonały pomysł

Czasami naprawdę nie wiadomo, jak się zabrać za stworzenie własnego, doskonałego szablonu. Przecież nie od dziś wiadomo, że każdy człowiek chętniej kupuje to, co jest wizualnie atrakcyjne. Niezależnie od tego, czy brak Ci umiejętności do samodzielnej pracy z AllePomocnikiem, czy brakuje natchnienia, czy też po prostu zabrakło czasu, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z gotowego szablonu przygotowanego przez profesjonalistów. Nasz niesamowity program zawiera w sobie kilkadziesiąt doskonałej jakości wzorów, które dosłownie w 5 sekund możesz wybrać i wstawić do jednego z nich wpisane wcześniej dane. Wyobraź sobie: praktycznie co aukcję będziesz mógł się zdecydować na inny wygląd. U nas dostajesz to, jak wiele innych funkcji za darmo do programu . W innych firmach za profesjonalny szablon zapłaciłbyś od 80 do nawet 200 złotych!

Gdy wybierzesz już najbardziej odpowiadający Ci szablon, możesz dowoli zmieniać zawarte w nim opisy, informacje czy zdjęcia Twojej wyjątkowej oferty. Możesz też nie zmieniać prawie nic , gdyż sam w sobie tworzy już atrakcyjną całość.

Zmieniaj kolory i obrazki, dodawaj lub usuwaj własne grafiki, baw się dowoli, a finalne dzieło jednym kliknięciem możesz podejrzeć (funkcja podglądu aukcji).

Jeśli aktualnie nie jesteś podłączony do Internetu, masz możliwość wyboru i pracy na dowolnym szablonie mimo braku łączności z Siecią! Całość odbywa się na Twoim komputerze, a po ponownym podłączeniu do Internetu możesz bardzo łatwo i szybko umieścić swój projekt w Allegro.

To nie tylko tak prosto brzmi. To jest bardzo proste!

Wybór gotowych szablonów aukcji Allegro