Login/e-mail:
Hasło:
Załóż konto
Nie pamiętam hasła
GCSoft.pl - AllePomocnik


AllePomocnik – morze możliwości

Na pewno masz mnóstwo pytań, zanim przejdziesz do prawdziwego testowania naszego programu. To dobrze, bo dzięki temu mamy szansę zaprezentować ogrom możliwości AllePomocnika, który już niebawem może stać się Twoim osobistym menedżerem sukcesu. Sprawdź, jak wiele potrafi ten wyjątkowy kreator i jak proste stanie się zarabianie pieniędzy.Łączący w sobie wygodę, funkcjonalność i prostotę obsługi generator profesjonalnych aukcji wymaga od Ciebie pewnego zaangażowania i zapoznania się z funkcjami programu. Zacznijmy od edytora wizualnego.


„What You see is what You Get”, czyli „to, co widzisz, jest tym, co masz” – takim terminem określa się najdoskonalsze obecnie narzędzia do tworzenia grafiki. Po prostu wybierasz zdjęcie lub ozdobnik, wstawiasz, ustalasz miejsce i położenie i już. Gotowe!


W tej samej części ustalisz inne kluczowe dla uzyskania odpowiedniego całokształtu elementy. Ustalisz krój czcionki i jej wielkość. Chcesz pogrubić jakiś fragment lub pochylić tekst? Żaden problem. Potrzebujesz powiększyć tylko konkretną informację? Proszę bardzo. Przydałaby się tabelka? Nic prostszego.

Twój Klient musi wiedzieć, co kupuje, ale musi to też zobaczyć. Zdjęcia wstawiasz bez najmniejszego problemu, po prostu dwoma kliknięciami. Nie martw się o dodatkowe atrakcje wizualne. Nasz program posiada bogatą bibliotekę własnych motywów, dzięki którym efekt końcowy będzie znakomity.

Zapomnij o trudzeniu się nad tabelkami, cennikami i listami. Teraz ustawiasz kilka podstawowych wartości tabeli, a za chwilę będzie ona już częścią Twojej aukcji.

Masz idealne zdjęcie swojego towaru, ale jest za duże lub za małe? Nic nie szkodzi. Narzędzie do edycji zdjęć pozwoli Ci zwiększyć lub zmniejszyć rozmiar, przyciąć do pożądanego rozmiaru czy odwrócić. Ma być z Twoim logotypem? Zrobisz to w kilka sekund. Chcesz, by było idealnie? Będzie na pewno.

Bardzo pożądaną opcją, za którą programiści liczą sobie niemałe pieniądze, jest tworzenie galerii zdjęć. Dzięki niej możesz w pełni zaprezentować wszystkie atuty Twojej oferty. Nie uwierzysz, ale dzięki naszemu kreatorowi AllePomocnik w kilka minut stworzysz profesjonalną galerię!

Kontakt z Kupującym to rzecz najwyższej wagi. Jeśli udostępniasz swoim potencjalnym Klientom kilka sposobów na zadanie ewentualnych pytań, to punkt dla Ciebie. A jeśli możesz jeszcze pokazać interaktywną ikonę dostępności na Gadu-Gadu, zyskujesz podwójnie. Bądź widoczny, a dzięki temu nie minie Cię żadna okazja.

Jasno określone dane czynią Cię wiarygodnym kontrahentem. Wpisz swoje dane w prostą tabelkę, a Twój AllePomocnik zamieści je w odpowiednio wyeksponowanym miejscu.

Nikt nie lubi prowadzić interesów z podejrzanymi naciągaczami. Aby Twoi Klienci mieli pełny obraz dodatkowych kosztów (np. wysyłki) i sposobów odbioru zamawianego towaru, możesz szybko wpisać wszystkie potrzebne dane. Podaj też numer konta i inne dane, które uważasz za istotne. Jeśli chcesz, zmień kolor tekstu lub jego wielkość. Żadnego główkowania, po prostu łatwo i przyjemnie.

To zrozumiałe, że nie prowadzisz sprzedaży na hurtową skalę i nie zatrudniasz rzeszy pracowników. Stwórz własne zasady uzupełniające regulamin Allegro. Sprzedawaj nie tylko korzystnie, ale i wygodnie!
Pamiętaj: Twój regulamin nie może stać w sprzeczności z regulaminem Allegro i polskim prawem.

Podobno informacji nigdy dość. Sądzisz, że nikogo nie interesuje fakt, że sprzedawany laptop ma naklejonego ślicznego motylka? Uważasz, że nikogo nie obchodzi dodatkowa zawieszka, jaką dodajesz do telefonu? Mylisz się. A to jest doskonałe miejsce na wszelkie uwagi.

W Internecie nikt nie jest anonimowy. A anonimowość na Allegro jest wręcz szkodliwa. Spersonalizuj swoje aukcje, wpisz swój Nick, a nasz kreator aukcji go rozpozna i wstawi w odpowiednie miejsce. Zyskuj na zaufaniu swoich odbiorców!

Nagłówek, czyli miejsce, którym masz szansę oczarować nabywcę. Zanim przeczyta całą aukcję, zapozna się z pierwszym zdaniem. Od niego więc zależy Twój prawdziwy sukces. Wstawiaj grafikę, upiększaj tekst. Wykaż się twórczością, a zobaczysz, jak bardzo się to opłaciło.

Chyba finalnym momentem i największą przyjemnością jest wybór idealnego szablonu. Z olbrzymiej listy zaprogramowanych opcji wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Udowodnij, że masz zmysł marketingowy i zadbaj o profesjonalny wygląd Twoich aukcji. Sprawdź, który będzie idealny dla Twoich przedmiotów i podziwiaj, jak idealnie komponuje się z wprowadzonymi wcześniej danymi.

W naszym rozumieniu szablon to coś całkowicie nieszablonowego. Dzięki tej opcji możesz umieścić wybrane przez Ciebie zdjęcia na serwerze i jednym kliknięciem zmieniać tylko wybrane fotografie. Nie zmieniasz niczego prócz zdjęć! Jedna doskonała aukcja dla dowolnej ilości przedmiotów, a każdy posiada własne ilustracje! Teraz nareszcie jest to możliwe.

Aby wszystko wyglądało idealnie, Twój wyjątkowy towar na sprzedaż powinien posiadać zdjęcia. Im więcej, tym stanie się bardziej atrakcyjny dla kupującego. Możesz zgodzić się na wgrywanie pojedynczych zdjęć na różne darmowe serwery, rejestrować się na kolejne konta, szukać możliwości hostingu na zagranicznych witrynach i denerwować się narzuconymi limitami. Możesz wybrać takie rozwiązanie. Ale po co? Dzięki AllePomocnikowi w bardzo prosty sposób skatalogujesz zdjęcia i szybko dodasz je do swojego spersonalizowanego konta na naszym serwerze. Zmieścisz w jednym miejscu wszystkie potrzebne Ci grafiki i w dodatku nic za to nie zapłacisz! To najwygodniejsze i najszybsze rozwiązanie na polskim rynku!

Nikt nie odda do dyspozycji Klientów nawet najdoskonalszego dzieła, zanim wpierw go dokładnie nie sprawdzi. Podziwiaj efekt swojej pracy i wyobraź sobie, ile czasu, pracy i pieniędzy zaoszczędziłeś dzięki naszej wyjątkowej ofercie.

Jeśli wszystko stoi na najwyższym poziomie, skopiuj kod szablonu i wstaw je w odpowiednim miejscu podczas kreacji aukcji w Allegro.

I co dalej?

Ciesz się zarobionymi pieniędzmi!